Wizyta Ratowników Medycznych

14.10.2022r. w naszym przedszkolu gościliśmy niezwykłe osoby – RATOWNICY MEDYCZNI z Krakowskiego Pogotowania Ratunkowego przyjechali do nas zaprezentować sprzęt pomagający im w codziennej pracy, a także po raz kolejny przypomnieć zasady udzielania pierwszej pomocy.

Wycieczka do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema

28 września 2022r. grupy dzieci starszych – Krakowiaczki, Słoneczka oraz Wiewiórki wybrały się na wycieczkę do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema, który jest terenową filią Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Wycieczka przebiegała pod znakiem słonecznej, choć chłodnej jesiennej aury, która sprzyjała aktywności na świeżym powietrzu.

Dzień Mamy i Taty i pożegnanie przedszkola

10 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci z grupy Żabki połączona z Dniem Mamy i Taty.

Dzień Mamy i Taty to idealny moment na złożenie życzeń kochanym Rodzicom. To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy zwyczajny dzień. To dla nich ten dziecięcy trud. Każdy jak umie w tym dniu dziękuje swoim Rodzicom.

Cykl warsztatów pt.

Grupa V bierze udział w warsztatach pt. Z bajką w świat emocji – cykl 10 spotkań prowadzonych przez instruktorów z Teatru Drama "Arteterapia Karimba" o różnych emocjach, zróżnicowany w zależności od wieku odbiorców i odbiorczyń.

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Wizyta św. Mikołaja w przedszkolu to nie lada wydarzenie, do którego przygotowywało się całe przedszkole. Przywitanie tak ważnego gościa musi odbyć się perfekcyjnie.

#Akcja Szkoła Pamięta

„Co to jest niepodległość
Teraz wiem już na pewno
Każde dziecko dziś woła
To polski dom polska szkoła”

W ramach "Akcji Szkoła Pamięta" 10 listopada 2021 roku w Samorządowym Przedszkolu Nr 165 w Krakowie zorganizowane zostały obchody Święta Niepodległości. Uroczystą akademię w tym dniu przygotowały dzieci z dwóch najstarszych grup, IV i V.