Samorządowe Przedszkole Nr 165 w Krakowie

Dzień Mamy i Taty i pożegnanie przedszkola

7 miesięcy temu

10 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci z grupy Żabki połączona z Dniem Mamy i Taty.

Dzień Mamy i Taty to idealny moment na złożenie życzeń kochanym Rodzicom. To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy zwyczajny dzień. To dla nich ten dziecięcy trud. Każdy jak umie w tym dniu dziękuje swoim Rodzicom.

 


 

Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami, przygotowały piękny program artystyczny.– bajki, wiersze, piosenki oraz tańce. Łzy wzruszenia, chwile refleksji i wspomnień oraz zachwyty podziwu dla umiejętności wychowanków przedszkola przeplatały się z brawami i uśmiechami widzów. Całość wyszła świetnie.

Kończy się bowiem 4 i 2-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz  trudniejszych zadań. Nasze przedszkolaki wkrótce będą uczniami, rozejdą się do różnych klas, będą mieli nowe panie, pomimo, że żegnali się z przedszkolem na zawsze, to obiecali wspominać i odwiedzać nas czasami. Życzymy wszystkim udanych wakacji, wielu wspaniałych, słonecznych dni, przyszłym uczniom samych sukcesów na drugim etapie edukacji

Na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil w przedszkolu, dzieci otrzymały książki i dyplomy ukończenia przedszkola. Było miło i wzruszająco. Nie zabrakło buziaków i serdecznych uścisków. Dla wszystkich były to niezapomniane, pełne wzruszeń i radości chwile. 

/Zobacz zdjęccia/