Samorządowe Przedszkole Nr 165 w Krakowie

Wydarzenia

 

 

Konkurs "Przedszkolny Patrol"

Bardzo miło nam poinformować, że przedszkolaki z IV grupy „Słoneczka” zdobyły II miejsce w konkursie pt. „Przedszkolny Patrol” zorganizowanym przez Samorządowego Przedszkola nr 130 we współpracy ze Strażą Miejską. Serdecznie GRATULUJEMY!

Projekt Kocham Kraków

Dzieci z grupy IV Słoneczka biorą udział w III edycja projektu 

„Kocham Kraków – podróż przez historię wehikułem czasu”

Zaczarowane ogrody Krakowa

Wizyta Ratowników Medycznych

14.10.2022r. w naszym przedszkolu gościliśmy niezwykłe osoby – RATOWNICY MEDYCZNI z Krakowskiego Pogotowania Ratunkowego przyjechali do nas zaprezentować sprzęt pomagający im w codziennej pracy, a także po raz kolejny przypomnieć zasady udzielania pierwszej pomocy.

Wycieczka do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema

28 września 2022r. grupy dzieci starszych – Krakowiaczki, Słoneczka oraz Wiewiórki wybrały się na wycieczkę do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema, który jest terenową filią Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Wycieczka przebiegała pod znakiem słonecznej, choć chłodnej jesiennej aury, która sprzyjała aktywności na świeżym powietrzu.

Dzień Mamy i Taty i pożegnanie przedszkola

10 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci z grupy Żabki połączona z Dniem Mamy i Taty.

Dzień Mamy i Taty to idealny moment na złożenie życzeń kochanym Rodzicom. To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy zwyczajny dzień. To dla nich ten dziecięcy trud. Każdy jak umie w tym dniu dziękuje swoim Rodzicom.

 

"Żegnaj Zimo- witaj Wiosno!"

„Żegnaj Zimo – witaj Wiosno” – czyli pierwszy dzień wiosny w naszym przedszkolu.

Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka radosny czas zabawy. Ogromne emocje wśród dzieci wzbudziły już same przygotowania, które rozpoczęliśmy wcześniej. Podczas spacerów, szukaliśmy oznak nowej pory roku, poznaliśmy również piosenki o tematyce wiosennej. Wreszcie nadszedł pierwszy dzień wiosny.