Samorządowe Przedszkole Nr 165 w Krakowie

Z życia przedszkola

 

 

Projekt Kocham Kraków

"Dzieci z grupy Krakowiaczki biorą udział w projekcie "Kocham Kraków - podróż przez historię wehikułem czasu", którego pomysłodawcą i organizatorem jest Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej -Półkole" przy współpracy ze Stowarzyszeniem Oświatowym "Zamek Królewski w Krakowie".

Robotyka w Przedszkolu

Warsztaty robotyki i programowania – zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci uczą się tworzyć roboty, wykorzystując do tego specjalnie zaprojektowane zestawy klocków LEGO EDUCATION WeDO oraz je programować.

/zobacz zdjęcia/

"Chemia od Kuchni"

W piątek /17 listopada/ nasze sale na chwilkę zamieniła się w...laboratorium chemiczne. 
A to za sprawą Pana chemika, który odwiedził naszych przedszkolaków. Warsztatach były, okazją do przekonania dzieciom jak wspaniała, kolorowa i ciekawa jest chemia.

/zobacz zdjęcia/

#SzkołaDoHymnu.

Uroczyste obchody 105 rocznicy odzyskania Niepodległości

Przed zbliżającym się Świętem Niepodległości angażujemy wszystkie przedszkolaki w wiele zajęć, mających rozbudzić postawę patriotyczną. Począwszy od zapoznania z symbolami narodowymi i ich znaczeniem, poprzez przybliżanie sylwetek znanych Polaków, poznawanie utworów o charakterze patriotycznym, aż po prace plastyczne inspirowane poznawanymi treściami.

/zobacz zdjęcia/