Dzień Mamy i Taty w gr II Krakowiaczki

rok temu

W tym roku Krakowiaczki zaprosiły swoich najukochańszych Rodziców na przedstawienie pt. „Na krakowską nutę”.

W tym roku Krakowiaczki zaprosiły swoich najukochańszych Rodziców na przedstawienie pt. „Na krakowską nutę”, które przygotowaliśmy z okazji ich święta. 25 maja b.r. dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalno-taneczno- muzyczno- recytatorskie, które nabywały na cyklicznych zajęciach kółka regionalnego „Krakowiaczek” oraz w toku przygotowań do występu.

Cieszymy się ogromnie, że w tym roku Rodzice byli razem z nami w tak ważnym dniu i że dzieci mogły zaraz po występie złożyć im serdeczne życzenia i wręczyć własnoręcznie wykonane upominki.

W naszej grupie jeszcze długo po występie dzieci nuciły „Hej na krakowskim rynku...”

Joanna Opozda