MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Wizyta św. Mikołaja w przedszkolu to nie lada wydarzenie, do którego przygotowywało się całe przedszkole. Przywitanie tak ważnego gościa musi odbyć się perfekcyjnie.

#Akcja Szkoła Pamięta

„Co to jest niepodległość
Teraz wiem już na pewno
Każde dziecko dziś woła
To polski dom polska szkoła”

W ramach "Akcji Szkoła Pamięta" 10 listopada 2021 roku w Samorządowym Przedszkolu Nr 165 w Krakowie zorganizowane zostały obchody Święta Niepodległości. Uroczystą akademię w tym dniu przygotowały dzieci z dwóch najstarszych grup, IV i V.

OMBRO-CINÉMA / KINO Z FOLII I PAPIERU

Grupa V Żabki wzięły udział w dwóch warsztatach kreujących ekspresję twórczą dzieci w ramach projekty Bądź Kulturalny! Warsztaty odbyły się w kameralnym kinie Paradox przy ul. Krupniczej. Działania przewidziane w ramach akcji Ombro-cinéma / kino z folii i papieru to szerokie pasmo wydarzeń interdyscyplinarnych, wspierających edukację kulturową, szczególnie filmową.

Dzień Mamy i Taty 25-27 V 2021

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka, dla którego rodzice to najważniejsze osoby w życiu.

Zabawy Andrzejkowe

Dzisiaj w Naszym przedszkolu odbywały się Zabawy Andrzejkowe w poszcególnych grupach. O poranku do sali grupy Żabek wleciały czarownice, czarodzieje,przybiegły koty, księżniczki i królewny, a nawet sam Spiderman.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 10.11.2020 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy 102 rocznicę odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas - Polaków dzień. Włączyliśmy się w ogólnopolską akcję "Szkoła do Hymnu", zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.