Dzień Mamy i Taty 25-27 V 2021

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka, dla którego rodzice to najważniejsze osoby w życiu.

Zabawy Andrzejkowe

Dzisiaj w Naszym przedszkolu odbywały się Zabawy Andrzejkowe w poszcególnych grupach. O poranku do sali grupy Żabek wleciały czarownice, czarodzieje,przybiegły koty, księżniczki i królewny, a nawet sam Spiderman.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 10.11.2020 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy 102 rocznicę odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas - Polaków dzień. Włączyliśmy się w ogólnopolską akcję "Szkoła do Hymnu", zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

WARSZTAT LALKARSKI "Zrób sobie królową" w grupie V

WARSZTAT LALKARSKI pt. "Zrób sobie królową" to część projektu Fundacji „Burza Mózgów” - „Bądź Kulturalny! Kreacja w formach ekspresji twórczej”.  Warsztaty prowadziła Pani Anna Kaszuba-Dębska (polska artystka, malarka, graficzka, ilustratorka książek dla dzieci młodzieży).