Gratulujemy sukcesów!

Gratulujemy!

Niezmiernie miło nam poinformować, że dzieci z grupy V brały udział w licznych konkursach plastycznych i recytatorskich. Udział w konkursach pozwolił dzieciom zdobyć nowe doświadczenia, inspirował dzieci do pracy twórczej, pobudzał wyobraźnię, zainteresowania i kreatywności, a także na zaprezentowanie i odkrywanie przez dzieci w wieku przedszkolnym swoich licznych talentów. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za udział i sukcesy osiągnięte w konkursach.

Serdecznie gratulujemy odwagi, wrażliwości artystycznej i życzymy naszym przedszkola kolejnych sukcesów, nie tylko artystycznych.