MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Wizyta św. Mikołaja w przedszkolu to nie lada wydarzenie, do którego przygotowywało się całe przedszkole. Przywitanie tak ważnego gościa musi odbyć się perfekcyjnie. Zarówno nauczyciele, jak i dzieci – wzięły udział w dekorowaniu sal przedszkolnych. Przedszkolaki przygotowały dla gościa wiersze i piosenki. 7 grudnia był bardzo szczęśliwym dniem w przedszkolu, spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Cieszymy się, że Święty Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

/Anna Krysa-Cholewa/