KONKURS PIOSENKI EKOLOGICZNEJ

Dnia 24 kwietnia 2014r. w Przedszkolu Samorządowym Nr 130 w Krakowie odbył się „Konkurs Piosenki Ekologicznej”. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy II i V. Wszyscy uczestnicy konkursu wspaniale śpiewali o ekologii, pokazując jak ważnym problemem całego świata są zanieczyszczenia, śmieci. W przedszkolu temat ekologii jest tematem szeroko omawianym na zajęciach dydaktycznych. Przedszkolaki prezentują postawę „Jestem EKO” i mają świadomość ogromnego globalnego problemu. Cieszymy się ogromnie z sukcesu naszych solistów- I miejsce zdobyła Marysia K. z grupy II, II miejsce Milena P. oraz Oliwia W. z grupy II oraz II miejsce Stanisław z grupy V. W kategorii zespoły: II miejsce dla dzieci z grupy V.  Gratulujemy!