PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA - WARSZTATY GRUPA III BIEDRONKI

14 kwietnia 2014roku, w ramach cyklu spotkań "Zawody rodziców" i dzięki uprzejmości pani Katarzyny Kutek – Sładek, mamy Piotrusia, odbyły się w naszej grupie warsztaty udzielania Pierwszej Pomocy.
Dzieci wykazały się zarówno wiedzą teoretyczną, dotyczącą znajomości zasad reagowania w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia, jak i umiejętnościami praktycznymi, podczas bandażowania, symulowania rozmowy telefonicznej i co najważniejsze udzielania pierwszej pomocy, wykonywanej na profesjonalnych fantomach.Wszyscy jesteśmy dumni, że nasze przedszkolaki poważnie i z determinacją podchodzą do kwestii ratowania życia.Dziękuję naszym wspaniałym ratownikom z firmy Koga-Med, pani Katarzynie i panu Michałowi za świetnie zorganizowane warsztaty.