12 miesięcy temu

Bardzo miło nam poinformować, że przedszkolaki z IV grupy „Słoneczka” zdobyły II miejsce w konkursie pt. „Przedszkolny Patrol” zorganizowanym przez Samorządowego Przedszkola nr 130 we współpracy ze Strażą Miejską. Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę.

Celem konkursu było uwrażliwienie i podnoszenie świadomości dzieci w zakresie wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa oraz promowanie wzorców odpowiedzialnego zachowania się. Zwrócenie uwagi dzieci na zagrożenia wynikające z zabaw w niewłaściwych miejscach. Przypomnienie i kreowanie wiedzy na temat sposobów właściwego reagowania w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.

Dzieci odpowiadały na pytania konkursowe, sprawdzały swoje umiejętności w jeździe na hulajnodze na czas. Do punktów zdobytych przez drużyny doliczane były również te, które otrzymały za wykonanie pracy plastycznej na konkurs plastyczny „Przedszkolny patrol”. Czas oczekiwania na wynik umilił dzieciom zdrowy poczęstunek. Wszystkie dzieci dobrze się bawiły i wróciły bardzo zadowolone, gdyż niosły w rękach zdobyte nagrody  serdecznie GRATULUJEMY sukcesu, oraz dziękujemy dzieciom i rodzicom za przegotowanie się.

Anna Krysa-Cholewa                                              /zobacz zdjęcia/