Samorządowe Przedszkole Nr 165 w Krakowie
Strona głowna  /  Aktualności  /  "Pasowanie na Przedszkolaka w Gr. I "Krakowiaczki"
"Pasowanie na Przedszkolaka w Gr. I "Krakowiaczki"
data dodania: 2020-10-25 21:03:21

22 października nasze małe „Krakowiaczki” zapamiętają na długo, gdyż właśnie tego dnia zostały one uroczyście pasowane na przedszkolaków. Było to pierwsze tak ważne wydarzenie w naszej grupie, dlatego już od rana emocje sięgały zenitu.

Niestety ze względu na dynamiczną sytuację epidemiczną, uroczystość odbywała się bez udziału rodziców, co staraliśmy się wynagrodzić poprzez nagranie pamiątkowego filmu.

„Krakowiaczki” ubrane w stroje krakowskie, dumnie prezentowały swoje umiejętności wokalno – taneczne o charakterze regionalnym. Po części artystycznej dzieci wykazały się wiedzą, zdobytą w niespełna dwa miesiące pobytu w naszym przedszkolu, udowadniając, iż w pełni zasługują na dołączenie do grona dumnych przedszkolaków. Po złożeniu uroczystej przysięgi, Pani dyrektor
mgr Lucyna Zimowska pasowała naszych „Krakowiaczków”, posługując się wielką, kolorową kredką. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i kolorowe rożki obfitości pełne niespodzianek. Warto zaznaczyć, iż trud przygotowań i samego występu osłodziły również smakołyki, przygotowane przez rodziców z naszej grupy.

Wszystkim dzielnym przedszkolakom jeszcze raz serdecznie gratuluję i życzę samych sukcesów,
a rodzicom dziękuję za pomoc w przygotowaniach.

 

mgr Joanna OpozdaKomentarze
Dodaj komentarz
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Komentarz
Wpisz wynik: 2+3