Strona głowna  /  Aktualności  /  KARNAWAŁ W PRZEDSZKOLU
KARNAWAŁ W PRZEDSZKOLU
data dodania: 2020-02-16 18:53:46

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, w którym ważnym elementem  są bale. Bal Karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły. Karnawał to czas, kiedy można przebierać się do woli! Zabawy karnawałowe dla dzieci to, przede wszystkim, możliwość przeistaczania się w inne osoby. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas. W dniu 15.01.2020 r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.

Tego dnia przedszkole opanowały księżniczki, superbohaterowie, strażacy, policjanci, pszczółki, motyle  oraz inne barwne postacie z bajek. Na wielkim Balu Karnawałowym wszystkie przedszkolaki wglądały zjawiskowo.

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu panią Karolinę, która prowadzi zajęcia     z rytmiki.  Pani Karolina swoją energią i entuzjazmem zachęcała wszystkich do tańca. Dzieci tanecznym krokiem podróżowały przez całą Europę i poznawały muzykę różnych krajów, uczestniczyły w konkursach, rozwiązywały zagadki. Tańczyły w rytmie najnowszych przebojów, rywalizowały ze sobą podczas ciekawych konkursów.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w zabawach. Na sali podczas pląsów zrobiło się kolorowo, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków.

Humory dopisywały, energii do tańców również nie brakowało. Atmosfera była naprawdę wyjątkowa. Zabawa na pewno na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. W końcu taki bal jest tylko raz w roku.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Anna Krysa-Cholewa

/Zonacz zdjęcia/