Strona głowna  /  Aktualności  /  Pasowanie Grupa I
Pasowanie Grupa I
data dodania: 2019-11-17 14:14:10

Dnia 23.10.2019r. w naszym przedszkolu odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość „Słoneczek” dzieci z grupy „I” – „Pasowanie na przedszkolaka”.  Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Bohaterami spotkania były maluszki z grupy „I”, które zaprezentowały swoje umiejętności dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. „Słoneczka” śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły i prezentowały zabawy ruchowe. Po części artystycznej dzieci przyrzekły zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słychać pań i pomagać kolegom – być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego maluszka z grupy „I” na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał Dyplom oraz mały upominek. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowych zdjęć. Uroczystość ta pozwoliła rodzicom, nauczycielom i dzieciom zintegrować się. Była również świetną okazją do zaprezentowania nabytych umiejętności dzieci w pierwszych tygodniach ich pobytu w przedszkolu. Mamy nadzieję, że ten dzień pełen emocji i miłych wrażeń na długo pozostanie wszystkim w pamięci.

Magda Galas

/zobacz zdjęcia/