Strona głowna  /  Aktualności  /  Uroczysta Akademia z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
Uroczysta Akademia z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
data dodania: 2019-11-10 17:31:17

8 listopada wszystkie grupy z naszego Przedszkola wzięły czynny udział w obchodach zbliżającego się Święta Niepodległości. Odświętnie ubrane przedszkolaki zgromadziły się w grupie V, aby obejrzeć specjalnie na tę okazję przygotowane przez grupę „Krakowiaczki” przedstawienie pt. „Pamiętamy o Niepodległej”. Następnie, dokładnie o godzinie 11.11, całe Przedszkole: dzieci, nauczyciele, personel, uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu”. Z dumą możemy stwierdzić, że w tym uroczystym dniu zaprezentowaliśmy prawdziwie patriotyczną postawę.

W godzinach popołudniowych „Krakowiaczki” zaprosiły swoich najbliższych na przedstawienie. Celem występu było przede wszystkim rozbudzenie postawy patriotyzmu, umiłowania ojczyzny i poczucia dumy z bycia Polakami. Dzieci śpiewem, tańcem i recytacją wyraziły miłość do naszej ojczyzny i oddały hołd wszystkim, którzy walczyli o wolną Polskę!

mgr Joanna Opozda

/zobacz zdjęcia/