DZIEŃ SPORTU 2014

W roku szkolnym 2013/2014 ogłoszonym przez Ministra Edukacji Narodowej "Rokiem Szkoły w Ruchu". W ramach Akcji „Ćwiczyć każdy może” nasze przedszkole zdobyło tytuł "PRZEDSZKOLE W RUCHU". W przedszkolu ruch jest czymś naturalnym, a dzieci z wielką ochotą biorą udział we wszelkiego rodzaju zajęciach sportowych. Do zabawy, biegania, skakania nikogo nie trzeba namawiać, dlatego z wielką przyjemnością 16.09.2014 we wtorek, dzieci z grupy IV "Misie" i grupy V "Wiewiórki" wzięły udział w zajęciach sportowych na boisku  wielofunkcyjnym PKS Jadwiga Kraków (ul. Łokietka 60) zorganizowanych przez mgr Oliwię Kawiorską, która od wielu lat współpracuje z przedszkolem. Dzieci po intensywnej rozgrzewce walczyły o pierwsze miejsca w konkurencjach lekkoatletycznych, po czym rozegrany został mecz piłki siatkowej /w wydaniu "przedszkolnym" :-)/. Dzieci były bardzo zaangażowane i zadowolone.