Dzień Nauczyciela W Naszym Przedszkolu

Nasza Pani jest kochana, zawsze ma dla dzieci czas.

Zwykle Pani śpiewa dla nas, ale dziś posłucha nas.

Pani umie radę znaleźć, kiedy ktoś kłopoty ma.

Pani się nie boi wcale ani myszy ani lwa.

14 października w Polsce to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W naszym przedszkolu z okazji „Dzień Nauczyciela” najstarsza grupa Żabki, przygotowała kilka miłych słów zawartych w wierszu i piosence dla całego grona pedagogicznego. Na zakończenie dzieci złożyły nauczycielom życzenia, po czym wręczyły prześliczne kwiaty ozdobione kolorami jesieni - okolicznościowy podarek wyrażał sympatię, uznanie i szacunek wobec pedagogów, którzy wkładają ogromny trud w kształtowanie i edukowanie naszych dzieci. Cała uroczystość była dużym zaskoczeniem i pojawiła się nawet nutka wzruszenia. Całe grono pedagogiczne dziękuję za miłe słowa, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dziękujemy Wam za piosenki, wierszyki, życzenia, kwiatki i wszystkie wypowiedziane pod naszym adresem ciepłe słowa.

Życzymy sobie niegasnącej i niekończącej pasji kształcenia młodego pokolenia oraz własnego rozwoju zawodowego.

/ Anna Krysa-Cholewa/