Babciu, dziadku, cóż Wam damy?
Tylko jedno serce mamy!
A w tym sercu same róże,

żyjcie więc nam jak najdłużej!

Jak co roku w styczniu przedszkolaki zapraszają swoich ukochanych Babcie i Dziadków, aby śpiewem, tańcem, wierszem wyrazić im swoją miłość i przywiązanie.

Dzieci z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. W wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed ukochanymi Babciami i Dziadkami. Następnie przedszkolaki w szczególny sposób -piosenkami i wierszykami momą okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze gości dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.