WARSZTAT TYPOGRAFICZNO-GRAFICZNY pt. "Mój portret surrealny"  jest częścią projektu Fundacji „Burza Mózgów” - „Bądź Kulturalny! Kreacja w formach ekspresji twórczej”.

W poniedziałek 28.09.2020 w grupie V odbyły się kolejne warsztaty plastyczne: WARSZTAT TYPOGRAFICZNO-GRAFICZNY pt. "Mój portret surrealny", który jest częścią projektu Fundacji „Burza Mózgów” - „Bądź Kulturalny! Kreacja w formach ekspresji twórczej”.  Warsztaty prowadziła Pani Anna Kaszuba-Dębska (polska artystka, malarka, graficzka, ilustratorka książek dla dzieci młodzieży). Dzieci tworzyły portrety abstrakcyjne z różnego rodzaju materiału typu: czasopisma, plakaty...itp. według własnego pomysłu tworząc niezwykle ciekawe dzieła. Zapraszamy do galerii przedszkolnej oraz do galerii zdjęć dostepnej na stronie.