Żabki świętują Dzień Przedszkolaka!

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się,

Od najmłodszego aż po starszaka Wszyscy świętują dzień przedszkolaka!”

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka co roku przypada na 20 września. Jest to bardzo ważna data dla wszystkich przedszkolaków w tym roku magiczny dzień 20 września wypadł w niedzielę.W związku z tym w poniedziałek na nasze Żabki czekało wiele niespodzianek.

Żabki świętują Dzień Przedszkolaka!

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się,

Od najmłodszego aż po starszaka Wszyscy świętują dzień przedszkolaka!”

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka co roku przypada na 20 września. Jest to bardzo ważna data dla wszystkich przedszkolaków w tym roku magiczny dzień 20 września wypadł w niedzielę. W związku z tym w poniedziałek na nasze Żabki czekało wiele niespodzianek. Wspólne świętowanie dzieci rozpoczęły od wykonania dekoracji, które następnie pięknie przyozdobiły salę i wykorzystały do wspólnych zabaw. Następnie odbyły się zabawy przy muzyce, które przysporzyły dzieciom wiele uśmiechu i radości. Nie zabrakło również konkurencji sportowych, bo jak wiadomo ruch to zdrowie oraz niezbędny element właściwego rozwoju każdego człowieka – w szególności przedszkolaka. Świetnie poradziły sobie z przygotowanymi zadaniami wykonując wszystkie polecenia zdobywając w ten sposób Medal Przedszkolaka!. Na koniec wykonały kolorowe prace manualne. Było miło i wesoło, a uśmiechy Żabkom nie znikały z twarzy. W nagrodę za aktywny udział dzieci otrzymały przygotowaną przez rodziców słodką przekąskę.