Strona głowna  /  Rekrutacja

REKRUTACJA  UZUPEŁNIAJĄCA

W wyniku rekrutacji pozostało jedno wolne miejsce w naszym przedszkolu, na które przeprowadzona będzie rekrutacja uzupełniająca. Wnioski prosimy składać w przedszkolu w wersji papierowej, do skrzynki umieszczonej w przedsionku.

Termin składania wniosków: 25.05. do 02.06. 2020 r.

WYNIKI REKRUTACJI

Szanowni Państwo,

Ze względu na obecną sytuację wprowadzona zostanie nowa funkcjonalność modułu rekrutacyjnego Formico:

Wolę przyjęcia dziecka rodzic będzie mógł potwierdzić elektronicznie logując się na konto dziecka (krakow.formico.pl) lub przesyłając e-mail do przedszkola/szkoły na adres podany w ofercie rekrutacyjnej. Nie wymagamy żadnego określonego sformułowania. Treść wiadomości ma wskazywać, że rodzic akceptuje wynik rekrutacji i wyraża wolę uczęszczania dziecka np. akceptuję, zgadzam się.

Funkcjonalność ta zostanie włączona dla rodziców w poniedziałek (27 kwietnia).

REKRUTACJA 2020/2021

Od poniedziałku 23.03.2020 r. w naszym przedszkolu sekretariat będzie czynny w godzinach 9.00-14.00. Zapraszamy do składania wniosków. W korytarzu będzie przygotowany pojemnik do którego będzie można wrzucać wnioski. Ze względów bezpieczeństwa starajmy się unikać kontaktu osobistego. W razie konieczności, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

REKRUTACJA 2020/2021

W związku z rozprzestrzenianiem się koronowirusa, w tym tygodniu, tj. od 16.03-20.03.2020 r. nie będziemy przyjmować wniosków. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy wymagać zaświadczenia od lekarza w sprawie szczepień, wystarczy ksero szczepień z książeczki zdrowia. Jest to sytuacja tymczasowa.

Prosimy śledzić naszą stronę internetową, wszystkie wiadomości postaramy się umieszczać na bieżąco.

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Przyjmowanie wniosków o przyjęcie dziecka do naszego przedszkola odbywa się od poniedziałku do piątku w sekretariacie przedszkola
w godzinach od 7.30 do 15.30. W poniedziałki przyjmowanie wniosków do godziny 17.00.

Ostatnia aktualizacja: 2020-07-29