Dzień Mamy i Taty 25-27 V 2021

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka, dla którego rodzice to najważniejsze osoby w życiu.

W naszym przedszkolu zawsze dbamy o pielęgnowanie i umacnianie więzi między dzieckiem a rodzicem, dlatego tak ważnym wydarzeniem jest dla nas Dzień Mamy i Taty.

W tym roku uroczystości na cześć Rodziców obchodziliśmy wyjątkowo, bo na scenie plenerowej w przedszkolnym ogrodzie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Grupy, którym pogoda sprzyjała, zaprezentowały bogaty program artystyczny, zabierając Rodziców na wiosenną, majową łąkę, gdzie mogli Oni podziwiać swoje pociechy w tańcu, śpiewie, recytacji a nawet w grze na instrumentach. Wszyscy młodzi artyści, występujący na scenie stanęli na wysokości zadania,  zachwycając publiczność swoimi umiejętnościami, czego wyrazem były nie tylko gromkie brawa, lecz również łzy wzruszenia.

Miłym dodatkiem do tej wspaniałej uroczystości były również własnoręcznie wykonane przez dzieci upominki, które wraz z serdecznymi życzeniami Rodzice otrzymali po występie.

Rodzinna atmosfera uroczystości towarzyszyła uczestnikom już do końca pięknego dnia a uściskom i serdecznościom w gronie rodzinnym nie było końca.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za współpracę w przygotowaniach oraz za uczestnictwo, a  organizatorkom tego wydarzenia za piękne przygotowanie dzieci oraz scenografii.

/Joanna Opozda/