Zabawy Andrzejkowe

Dzisiaj w Naszym przedszkolu odbywały się Zabawy Andrzejkowe w poszcególnych grupach. O poranku do sali grupy Żabek wleciały czarownice, czarodzieje,przybiegły koty, księżniczki i królewny, a nawet sam Spiderman.

"Zabawy Andrzejkowe”

Dzisiaj w Naszym przedszkolu odbywały się Zabawy Andrzejkowe w poszczególnych grupach. O poranku do sali grupy Żabek wleciały czarownice, czarodzieje,przybiegły koty, księżniczki i królewny, a nawet sam Spiderman. Licznym zabawom nie było końca. Przedszkolaki wysłuchały przestróg z „Księgi Wróżb”, rzucały monetami do studni przepowiedni. Wspólnie odkrywaliśmy jakie zawody będą miały przedszkolaki w przyszłości oraz imiona ich przyszłych sympatii. Najbardziej skomplikowane okazały się „Supełki marzeń” – oj niełatwo było je rozplątać... Rzut kością sprawił wszystkim wiele śmiechu i radości, w końcu jak tu się nie cieszyć, gdy czeka Cię wyprawa na księżyc czy rola w filmie? Zaskoczeniem pewnie nie będzie, że Żabki najwięcej frajdy miały podczas lania wosku,a wyobraźnia nie miała granic. Reasumując bawiliśmy się doskonale, a jakie wróżby odkryliście zajadając w domach słodkie przysmaki? Trzymamy kciuki by wszystkie się spełniły :)

/zobacz zdjęcia Gr. IV/