Strona głowna  /  Aktualności  /  WIGILIA PRZEDSZKOLAKÓW - GRUPA ŻABEK
WIGILIA PRZEDSZKOLAKÓW - GRUPA ŻABEK
data dodania: 2020-01-08 20:20:38

Dnia 20.12.2019 roku w grupie Żabek odbyła się uroczysta Wigilia.

Już po porannych zajęciach dzieci z niecierpliwością oczekiwały na wspólną Wigilię. Żabki z wielką ochotą zaangażowały się w ustawianie stołów i krzesełek oraz nakrywanie do stołu. Tuż przed samą Wigilią złożyliśmy sobie bożonarodzeniowe życzenia. Żabki zatańczyły w rytm ulubionych zimowych piosenek i zaśpiewały kilka kolęd. Kiedy dzieci zasiadły do stoliczków, z radością i uśmiechami na twarzy przystąpiły do pałaszowania świątecznych przysmaków. Rozmowom oraz zachwytom nad przepysznymi wypiekami nie było końca. To był bardzo radosny i mile spędzony czas w grupie Żabek.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie grupowej Wigilii.

mgr Katarzyna Szombierska

/zobacz zdjęcia/