Krakowiaczki i Żyrafa Ola

10 października dzieci z grupy V odwiedziła żyrafa Ola wraz ze swoją przyjaciółką. Dzieci powitały je piosenką „To żyrafa Ola”. Żyrafa przygotowała wiele atrakcyjnych zadań: grę „Moc rozwiązań – emocje”, opowiadanie, po którym dzieci układały historyjkę wg kolejności zdarzeń. Dzieci nauczyły się refrenu nowej piosenki, przy której tańczyły wspólnie z żyrafą. Rozwiązywały przykłady różnych konfliktów, wypowiadały się na temat emocji. W nagrodę dostały naklejki i plakat do wspólnego kolorowania. Plakat będzie przypominał co robić, gdy pojawi się jakiś konflikt. Spotkanie zakończyło się wspólną fotografią.

mgr. Lucyna Borowska-Krztoń